No, at least union's ones were priced at around $100000-$120000 a pop in materials.
Giant amount of money back in seventies union for an individual, enough to live on for a lifetime.
No, at least union's ones were priced at around $100000-$120000 a pop in materials.
Giant amount of money back in seventies union for an individual, enough to live on for a lifetime.